sobota 17. decembra 2016

Čo pijú knihomoli? + Rýchla hrnčeková giveaway

 Tak som sa prednedávnom zamyslela nad svojím pitným režimom. Snažím sa piť čo najviac vody, no aj napriek tomu u mňa vedie čaj a káva. Tiež som si všimla že od kedy pracujem v kníhkupectve, pijem hrozne veľa. Najmä čaju. Asi by som to pre dobro mojich obličiek mala obmedziť, no pri pomyslení na jeden English breakfast tea......proste milujem čaj.

 Na kávu som sa naučila len prednedávnom, hlavne kvôli škole a práci. Nie som však žiadny závislák a prežijem aj bez nej. Hoci musím uznať, že moje ráno bez kávy je dosť fádne. Vôňa kávy mi vždy zdvihne náladu. Počula som o ľuďoch, ktorým dokonca smrdí... to nikdy nepochopím 😃 .

 Najradšej mám klasickú zalievanú. Nemusím instantné, pretože sú príliš horké. Čo sa týka čaju, akosi mi je jedno aký pijem. Občas si dám ovocný, občas taký slabučký čierny alebo zelený. Od prečítania 50 shades of Grey som si zamilovala english breakfast tea. (prosím žiadne blbé komentáre,je to kniha ako každá iná) Nemám vyčlenené obľúbené príchute, ale čo sa týka značiek tak to u mňa vedú : Teekanne, Sir Winston Tea a Loyd Tea. Pred pár dňami som sa počas obednej prestávky prešla do Billy a do oka mi padol Sir Winston Box s hrnčekom  💙💙💙 A kedže som mala dosť hektické obdobie, potešila som samú seba a kúpila som si ho. Keď už sme pri hrnčekoch, nedávno som vymýšľala vianočný darček pre kamarátku a úplnou náhodou som natrafila na stránku www.kreativnyintrovert.sk, ktorá ponúka hrnčeky s potlačou ako stvorenou pre knihomoľov 💙💙💙.
Doslova ma uchvátili a myslím si že sú vhodným vianočným darčekom pre každého milovníka čaju, kávy či kakaa. neviem si predstaviť lepší relax ako voľný čas strávený s knihou a šálkou niečoho teplého. A kedže vás chcem na vianoce potešiť a viem že niektorý z vás sú určite zbláznený do týchto hrnčekov už teraz,  dáme si jednu rýchlu súťaž o hrnček z e-shopu www.kreativnyintrovert.sk s potlačov: All I want for christmas is book. Stačí keď napíšeš do komentára pod tento článok napíšeš svoj obľúbený nápoj a tvoj email. Do súťaže sa môžeš zapojiť aj na Facebooku na stránke tohto blogu.  Výhercu Vyhlásim v nedeľu večer. Pekné sviatky všetkým. 🎄🎄🎄


-CAMERON-

11 komentárov:

 1. Nuž môj obľúbený nápoj je čierny čaj s mliekom :) a môj email jvincova@gmail.com. Pekné sviatky! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Môj obľúbený nápoj je horúce kakao, najmä v tomto chladnom počasí, pre ktoré by bola táto šálka dokonalá. Môj mail je: paula.fabianicova@gmail.com
  Prajem krasne Vianoce s množstvom času pre obľúbenú knižku :)

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Ja pijem zo šálky všeličo, aj úžasný pomarančový džús O:)

  Mail - tatika700@gmail.com :)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Mojím obľúbeným nápojom je horké kakao so šľahačkou a škoricou, najlepšie sa pije pod teplou huňatou dekou a pri dobrej knižke...

  ivanasaffova@gmail.com

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Ja som tiež čajová- vedie zelený čaj a taktiež mám veľmi rada bylinkové čaje. A milujem horúcu čokoládu - s ňou smäd síce nezaženiem, ale je to dobrota ;)
  a.jurakova@gmail.com

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Čierny čaj s mliekom a troškou cukru �� Ale keďže som chorá a mlieko s antibiotikami nie je dobrá kombinácia, tak momentálne čierny s citrónom �� njesenska@gmail.com

  OdpovedaťOdstrániť
 7. U mňa jednoznačne vedú bylinkové čaje, najmä mätový či šalviový. Získali si ma svojou jemnou, nie príliš výraznou vôňou i chuťou. A, samozrejme, najviac si čajík vychutnám pri čítaní knižky.
  Môj mail - alenasimova76@gmail.com
  Prajem krásne a pokojné Vianoce :)

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Tento komentár bol odstránený autorom.

  OdpovedaťOdstrániť
 9. Mojim oblubenym napojom je zeleny caj :)
  sisa965921@gmail.com
  Prajem vsetkym vesele Vianoce...

  OdpovedaťOdstrániť
 10. Tak ja síce kávu nepijem, ale čaj jednoznačne vedie. A najviac ten zelený! ♥ Milujem zamračené zimné počasie, dobrú knižku a hrnček zeleného čaju v ruke. Moje najobľúbenejšie chvíle. :)
  betka.kurekova@gmail.com

  OdpovedaťOdstrániť
 11. Cierny caj Lady Grey Twinings ;)
  MiskaB7@centrum.sk

  OdpovedaťOdstrániť