O mne

Na blogu budem vystupovať pod pseudonymom Cameron, čo je meno jednej z mojich obľúbených knižných postáv.
Na začiatok by som rada o sebe niečo povedala.Mám 18 rokov, som študentkou gymnázia v Lučenci.Medzi moje hlavné priority momentálne patrí maturita a vysoká škola.Študujem v meste no bývam na vidieku.Milujem smiech, je mojou dôležitou súčasťou bez ktorej si neviem predstaviť svoj deň.Som večná optimistka so silným národným cítením.Som veľmi spoločenský človek , nemám rada samotu.Milujem mačky, vnímam ich ako múdre stvorenia ktoré vždy vycítia ak ma niečo trápi.Jenou z mojich naj záľub sú knihy.Najradšej mám romány (som ten typ čo čaká vždy šťastný koniec) no mám rada aj poéziu.Mojou totálnou srdcovkou sú romány s témami ako napr. upíri, vlkolaci, čarodejnice a podobné mýtické stvorenia.Moja najobľúbenejšia kniha resp. séria kníh je Päťdesiat odtieňov sivej od E L James.Do tejto knihy som sa zamilovala už po pár kapitolách.Strany som doslova hltala a čo sa filmu týka, s knihou sa nedá porovnať. Herecké obsadenie super no kniha je kniha. Väčšinu svojho voľného času venujem čítaniu a seriálom <3 <3 <3 Moje obľúbené sú : Mentalista, Grey's Anatomy, The originals a môj najobľúbenejší  The Vamipre Diaries.Na tomto blogu by som chcela dať priestor knihám no aj aktuálnym dilemám môjho života a okolia.
Dúfam že sa vám na mojom blogu bude páčiť.

Tu je moja vizitka.Ak máte záujem o spoluprácu, neváhajte a napíšte mi na e-mail alebo pokojne zavolajte. Som aktívna aj na instagrame tak ma nezabudnite sledovať ;) 
Nájdete ma :
Facebook:    Michaela Šárkanová (Cameron)
                    https://www.facebook.com/michaela.sarkanova

Instagram:  michaela.sarkanova_cameron
Twitter:      @cameron_books
G-mail:       msarkanova@gmail.com
2 komentáre:

 1. Ahoj Miška. Ako to tak čítam, musím ti odporučiť sériu kníh od Cassandry Clare - Nástroje smrteľníkov alebo Pekelné stroje. Ak si to nečítala, ver, že sa ti to bude páčiť! :) Len tak ďalej..
  Bývalý spolužiak a skoro sused Filip J. ;)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ahoj Filip :) Nie, nečítala som jej knihy no určite sa k nim dostanem :) Majú nejakú nadväznosť ? alebo sú to dva rôzne príbehy ??? :) bývalá spolužiačka a skoro suseda Miška Š. :) :)

   Odstrániť